🐶Heerlijk paffen

Cadeau hond | Lekker paffen

Vorige Artikel 27 van 52 Volgende
€ 9,50 (inclusief btw)

Hondensnack | knabbelstok in sigaarverpakking

Feestje? Hond jarig? Beterschap wensen? Zomaar? Weekend? Wat geven we onze trouwe kameraad? Een smakelijke sigaar! FF lekker paffen! Niet voor de baas, niet om te roken, sorry. 'De Sigaar' bestaat uit een licht verteerbare knabbelstok, zonder toegevoegde rommel, Een 100% natuurlijke stick met een lam/rijst vulling. In een 'net echt' sigarenjasje. In twee- of viervoud als kado verpakt. Om uit te delen (of niet) . Enig!

Hond jarig? | Hond beterschap wensen?

Kijk dan eens bij onze verjaardagspakketten voor de jarige hond. Hond ziek? Ballen er af? Beterschap voor je kameraad! Vind een leuk beterschapscadeau voor die droeftoeter. De verjaardagspakketten en beterschapscadeaus hebben namelijk meer keuze in grappige cadeaukaarten voor deze specifieke gelegenheden. 

Product | Hondensnack | Sigaar

  • 2 stuks of 4 stuks (meerprijs)
  • Als cadeau verpakt met lekker paffen sticker of los in verzenddoosje
  • Met kleurdetail | eco FSC vloeipapier, als je wilt 
  • Gratis cadeau kaart erbij voor een persoonlijke boodschap? Dat kan!
  • Direct versturen naar je kameraad? Wij schrijven met alle plezier jouw boodschap op het kaartje. Geef helemaal aan het eind in het bestelproces bij 'opmerkingen' aan wat er op het kaartje mag komen staan. 

Goede doelen

10% van de winst van elk verkocht product gaat naar een goed (dieren)doel. Kies in je bestelling naar wie de donatie mag gaan.

Verwijder het papier voordat je de sigaar aan je hond geeft. Zorg voor voldoende vers drinkwater. Nuttigen onder toezicht! Ingredienten knabbelstok: Stick van gedroogd rundvlees met lam & rijst vulling. 9,1% vet en zeer goed verdraagzaam. Samenstelling*: Buitenzijde 100% Runderhalsvlees. Vulling: 5% Rijst, 3% Lam, 95% Rund. Analytische bestanddelen: Eiwit 71,4%, Vetgehalte 9,1%, Ruwe as 3,6%, Ruwe celstof 0,6%, Vochtgehalte 9,9%. 100% natuurlijk, zonder conserverings-, kleur- en smaakstoffen.

* De waarden zoals vermeld hierboven zijn correct (wijzigingen voorbehouden). In het productkaartje - geleverd bij de sigaar - staan nog de vorige waarden van de knabbelstok, Alsa Nature (producent) heeft het recept aangepast, de ingredienten zijn gelijk gebleven, de samenstelling/verdeling (vulling, eiwitgehalte, vetgehalte, ruwe as en ruwe celstof) is hierdoor echter gewijzigd. Het knabbelstok is zeer goed verdraagzaam en licht verteerbaar, het valt echter niet meer binnen de categorie light producten. Bij de nieuwe lichting sigaren productkaartjes zullen ook hier de vernieuwde waarden vermeld staan.

 

WEBWINKELKEURWIDGET

Fred's Gazet (Nieuwsbrief)

Meld je aan voor Fred's Gazet!
Aanmelden

Google review achterlaten? Notzohot webshop

Blog honden cadeaus webshop Eindhoven

© 2014 - 2023 notzohot | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel